Rehvide müük ja tellimine

Rael Autokeskus on rehvimüügiketi Point-S lepinguline partner ja edasimüüja Viljandi maakonnas.

Point-S on Euroopa suurim rehvide, velgede ja teiste autotarvikute jaemüügikontseptsioon. Võrreldes konkurentidega eristub Point-S eelkõige oma laia geograafilise kaetuse poolest, olles esindatud 27 riigis. Prantsusmaal Lyonis 1971. asutatud jaevõrku kuulub tänaseks üle 1400 ettevõtte rohkem kui 2600 müügiesindusega üle Euroopa, USA, Canada ja LAV’i kes müüvad aastas kokku üle 16 miljoni rehvi.

Kuna Point-S on ainus sõltumatu rehvimüügikett (ei kuulu ühelegi rehvitootjale), siis töötame koostöös pea kõigi tuntumate rehvide maaletoojate ja tootjatega, mistõttu saame pakkuda suurimat võimalikku rehvivalikut alati turu parima hinnaga. Tänase valikuna pakume oma klientidele rehve sellistelt tunnustatud kaubamärkidelt nagu Goodyear, Pirelli, Dunlop, Continental, Hankook, Federal ja Nankang. Omame ka oma kaubamärki Point-S, mille all turustame kõrgekvaliteetseid rehve ja teisi autotarvikuid.

Sarnaselt teiste Euroopa riikide kogemusele, on Punkt-S Eesti OÜ plaan koos oma partneritega kasvada lähiaastatel suurimaks rehvide jaemüügiga tegelevaks müügivõrgustikuks Eestis. Meie eesmärk on pakkuda parimat võimalikku rehvivalikut sõiduautodele, maasturitele, mootorratastele ja väikebussidele. Oleme alati olemas, et kliente nõustada ja aidata parimat valikut teha.

Point-S seisab kindlalt kolmel tugisambal, mida peame enda ja oma klientide jaoks kõige olulisemaks: TUNTUD ja KVALITEETSED KAUBAMÄRGID, PARIM VALIK ja PROFESSIONAALNE NÕUSTAMINE, et aidata oma klientidel teha laia sortimendi rehvide seast personaalselt parim valik.

Lisainfo telefonil +372 433 0980
E-mail: automyyk@rael.ee

Saatke meile infopäring ja leiame vastused Teie küsimustele:

* Esitatud andmeid kasutatakse üksnes Teile info edastamiseks ja neid ei levitata kolmandatele osapooltele.